test

_

ماکانو

محصولات و خدمات ما به صورت کلی

سئو

_

یکی از مهم ترین استراتژی های فروش در اینترنت، جذب مشتری از طریق سئو است. شما می توانید در صفحه اول گوگل با هر کلمه ای وب سایت خود را به بازدیدکننده نشان دهید.

برای اطلاعات بیشتر روی فیلد کلیک کنید

امنیت تلفن همراه
_

امنیت تلفن همراه

گوگل ادز پلتفرم تبلیغاتی گوگل است ، این پلتفرم این امکان را برای شما فراهم می کند که با توجه به کلمات کلیدی ، موقعیت مکانی و زمانی  و سایر پارامترهای تعریف شده تبلیغات خود را به سایرین نمایش دهید.

واتس مپ
_

واتس مپ

استراتژی سئوی خارجی در یک کلمه به معنای لینک سازی است. برای گوگل مهم است که سایت شما در کنار اینکه خوانایی بالایی دارد و تماما بهینه شده است، در سایت های دیگر معرفی شود.

این پیجو
_

این پیجو 

یکی از بخش های مهم سئو، سئو داخلی است. زمانی که قصد دارید تا در گوگل رتبه سایت خود را افزایش دهید حتما به سئو داخلی سایت خود اهمیت دهید. گوگل بالای ۲۰۰ فاکتور برای رتبه دادن به سایت ها در نظر میگیرد. پس حتما تمام موارد سئو داخلی خود را بهینه کنید 

سئو داخلی
راگت
تولید محتوا
_

راگت

محتوا یکی از مهمترین عواملی است که یک مخاطب بواسطه جذابیت و تعاملی بودن آن میتواند به هر برندی اعتماد، و یا اینکه اقدام به خرید یک محصول یا تهیه یک سرویس از یک وب‌سایت کند. همچنین یکی از عوامل بهبود رتبه الکسا تولید محتوای هدفمند برای سایت است.

طراحی وبسایت
_

برندسازی

اولین مرحله برندسازی انتخاب اسم است، پس از آن طراحی لوگو و هویت بصری است. ما طبق نیازهای بازار برند شما را متولد می کنیم.

  • واکنشگرا
  • سریع و امن
  • کاملا داینامیک
  • پشتیبانی رایگان
_

دیجیتال مارکتینگ

طراحی وب سایت، سئو و جذب مشتری از طریق اینترنت یا شبکه های اجتماعی قسمتی از دیجیتال مارکتینگ هستند. ما برند شما را در اینترنت به بازدیدکننده نشان می دهیم.

طراحی گرافیک
شبکه اجتماعی
_

تبلیغات

پس از ساخت برند و استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ برای تسریع در رشد و جذب مشتری بهترین روش های تبلیغات متناسب با بودجه شما را پیشنهاد می کنیم.

نمونه کارهای ما

_

سایت هایی که از خدمات ما استفاده کرده اند
ورق بزنید…

فریزیا

وب سایت فروشگاهی

مشتری: کافه بستنی فریزیا
پلتفرم: وردپرس
سال: ۱۳۹۸

دکتر الهه بهزادفر

وب سایت پزشکی

مشتری: دکتر الهه بهزادفر
پلتفرم: وردپرس
سال: ۱۳۹۷

شیک خواب

وب سایت فروشگاهی

مشتری: شیک خواب
پلتفرم: وردپرس
سال: ۱۳۹۸

کهرباموتور

وب سایت فروشگاهی

مشتری: کهربا موتور 
پلتفرم: وردپرس
سال: ۱۳۹۷

بازار سنگ ایران

وب سایت فروشگاهی

مشتری: بازار سنگ ایران
پلتفرم: وردپرس
سال: ۱۳۹۷

مدرن یدک اکبریان

وب سایت فروشگاهی

مشتری: لوازم یدکی مدرن یدک اکبریان
پلتفرم: وردپرس
سال: ۱۳۹۷